Singles Pupillen Meisjes

Plaats

Naam

Game 1

Game 2

Game 3

Totaal

Gemiddeld

1

Puck Bayens

176

112

114

402

134.0

2

Lieke Durieux

132

98

107

337

112.3

 

Singles Pupillen Jongens

Plaats

Naam

Game 1

Game 2

Game 3

Totaal

Gemiddeld

1

Floris Dollevoet

181

150

174

505

168.3

2

Dani de Gier

172

155

135

462

154.0

3

Maurits Kantelberg

198

123

117

438

146.0

4

Lucas Dollevoet

117

118

126

361

120.3

5

Ties Ploum

123

114

109

346

115.3

6

Yentl de Boer

89

148

98

335

111.6

7

Arda Yücekaya

97

94

78

269

89.6

8

Ton van Amelsfoort

78

75

80

233

77.6

 

Singles Aspiranten Meisjes

Plaats

Naam

Game 1

Game 2

Game 3

Game 4

Totaal

Gemiddeld

1

Senna v Litsenburg

143

176

211

142

672

168.0

 

Singles Aspiranten Jongens

Plaats

Naam

Game 1

Game 2

Game 3

Game 4

Totaal

Gemiddeld

1

Ylja Meegdes

196

219

178

190

783

195.7

2

Floris Kantelberg

173

140

170

177

660

165.0

3

Justin van Groningen

148

187

157

168

660

165.0

4

Matthijs vd Voorn

173

188

123

162

646

161.5

5

Tijs van Kalkeren

163

155

190

135

643

160.7

6

Marco Vissers

132

163

165

167

627

156.7

7

Luke Engelbert

145

166

160

150

621

155.2

8

Wesley van Geffen

125

157

119

147

548

137.0

9

Noah Kuenen

131

137

114

126

508

127.0

 

Singles Junioren Meisjes

Plaats

Naam

Game 1

Game 2

Game 3

Game 4

Totaal

Gemiddeld

1

Kelsy Keuijpers

168

174

167

132

641

160.2

 

Singles Aspiranten Jongens

Plaats

Naam

Game 1

Game 2

Game 3

Game 4

Totaal

Gemiddeld

1

Yannick de Gans

138

189

180

157

664

166.0

2

Raqiem Abdoelbasier

118

148

167

203

636

159.0

 

Doubles Pupillen Mixed

Plaats

Naam

Game 1

Game 2

Game 3

Totaal

Gemiddeld

1

Dani de Gier

Puck Bayens

135

170

159

156

190

104

914

152.3

2

Lieke Durieux

Maurits Kantelberg

83

104

96

116

120

112

631

105.2

 

Doubles Pupillen Jongens

Plaats

Naam

Game 1

Game 2

Game 3

Totaal

Gemiddeld

1

Floris Dollevoet

Yentl de Boer

150

155

211

105

167

158

946

157.6

2

Ton van Amelsfoort

Lucas Dollevoet

92

158

117

138

93

165

763

127.1

3

Ties Ploum

Arda Yücekaya

137

75

127

75

136

105

655

109.1

 

Doubles Aspiranten Mixed

Plaats

Naam

Game 1

Game 2

Game 3

Totaal

Gemiddeld

1

Marco Vissers

Senna v Litsenburg

215

183

145

157

152

174

1026

171.0

 

Doubles Aspiranten Jongens

Plaats

Naam

Game 1

Game 2

Game 3

Totaal

Gemiddeld

1

Ylja Meegdes

Matthijs vd Voorn

149

197

168

190

212

167

1083

180.5

2

Luke Engelbert

Justin van Groningen

187

130

181

147

179

169

993

165.5

3

Tijs van Kalkeren

Floris Kantelberg

169

158

146

158

134

178

943

157.1

4

Wesley van Geffen

Noah Kuenen

115

119

154

107

142

129

766

127.6

 

Doubles Junioren Mixed

Plaats

Naam

Game 1

Game 2

Game 3

Totaal

Gemiddeld

1

Yannick de Gans

Kelsy Kuijpers

170

186

183

181

202

233

1155

192.5

 

Doubles Junioren Jongens

Plaats

Naam

Game 1

Game 2

Game 3

Totaal

Gemiddeld

1

Raqiem Abdoelbasier

Booster/Marvin

184

216

171

171

181

244

1167

194.5

 

All-Event Finale – Pupillen Meisjes

Plaats

Naam

AllEvent

Game 1

Game 2

Game 3

Totaal

Gemiddeld

1

Puck Bayens

832

180

189

163

1364

151.5

2

Lieke Durieux

636

109

157

146

1048

116.4

 

All-Event Finale – Pupillen Jongens

Plaats

Naam

AllEvent

Game 1

Game 2

Game 3

Totaal

Gemiddeld

1

Floris Dollevoet

1033

165

193

183

1574

174.8

2

Dani de Gier

946

174

135

136

1391

154.5

3

Lucas Dollevoet

822

148

109

101

1180

131.1

4

Maurits Kantelberg

770

119

145

119

1153

128.1

5

Yentl de Boer

753

136

103

159

1151

127.8

 

All-Event Finale – Aspiranten Meisjes

Plaats

Naam

AllEvent

Game 1

Game 2

Game 3

Totaal

Gemiddeld

1

Senna v Litsenburg

1186

169

157

163

1675

167.5

 

All-Event Finale – Aspiranten Jongens

Plaats

Naam

AllEvent

Game 1

Game 2

Game 3

Totaal

Gemiddeld

1

Ylja Meegdes

1312

158

150

202

1822

182.2

2

Matthijs vd Voorn

1200

130

185

234

1749

174.9

3

Luke Engelbert

1168

153

207

169

1697

169.7

4

Marco Vissers

1139

183

146

181

1649

164.9

5

Floris Kantelberg

1154

158

178

144

1634

163.4

6

Justin van Groningen

1106

131

164

142

1543

154.3

 

All-Event Finale – Junioren Meisjes

Plaats

Naam

AllEvent

Game 1

Game 2

Game 3

Totaal

Gemiddeld

1

Kelsy Kuijpes

1241

171

202

187

1801

180.1

 

All-Event Finale – Aspiranten Jongens

Plaats

Naam

AllEvent

Game 1

Game 2

Game 3

Totaal

Gemiddeld

1

Raqiem Abdoelbasier

1172

212

155

220

1759

175.9

2

Yannick de Gans

1219

182

174

167

1742

174.2